Ošetření mládí

26.04.2019

Milé dámy,

napadlo Vás někdy, že náš obličej je vlastně jediná část těla, která je celý rok odhalená a musí neustále čelit nepříznivým vlivům prostředí? Bylo prokázáno, že stárnutí kůže mají z 80% "na svědomí" právě vnější vlivy a jen z 20% naše genetická výbava !

S potěšením Vám představuji nové unikátní OŠETŘENÍ MLÁDÍ, ošetření pro ženy, které si chtějí nechat svůj skutečný věk pro sebe. Jedná se o velmi intenzivní salonní péči cíleně zaměřenou na zmírnění a též prevenci projevů stárnutí. Síla komplexu tří hlavních aktivních složek ochrání Vaši pleť před oxidačním stresem a předčasným stárnutím. Které to jsou? Především květy šafránu, které pro své zkrášlující a omlazující rituály používala již královna Kleopatra a které společně s květy jerlínu představují skutečnou past na volné radikály, zvyšují regeneraci a imunitu pokožky. Výtažky z jerlínu současně posilují stěnu jemných kapilár a mají zvláčňující účinky. Peptidy aktivují gen, který je zapojený do obnovy kůže, zlepšují strukturu dermis a zpomalují stárnutí kůže.

Tento tri-komplex společně se speciální masážní technikou (tzv. modeláží mládí) a vrstvení specifických masek a sér přináší ve výsledku viditelně hladší, zpevněnou a na první pohled vyhlazenou a projasněnou pokožku obličeje, krku i dekoltu. Výrazné výsledky jsou viditelné již po 1. ošetření ! Pro dosažení maximálního efektu doporučuji intenzivní sérii 3 ošetření (vždy max. po 2 týdnech), kdy na základě prokazatelných dermo-testů (Visio-scan pleti) můžeme ve výsledku garantovat biologické omlazení kůže až o 6 let.

V návaznosti na toto ošetření Vám představuji 5 jedinečných Krémů mládí, které na něj svým složením přímo navazují. Každý je jedinečný a reaguje na konkrétní potřeby pleti v různém věku (obnova vitality, vrásky, zpevnění, ztráta hutnosti ...).

Věděli jste, že:

  • květy šafránu používané v naší nové péči pocházejí ze středomoří a sbírají se za ranní rosy, kdy krátce rozkvétají?
  • na 1 kg pestíků šafránu (onoho vzácného koření) je potřeba 300kg šafránových květů?
  • jerlín japonský, nebo-li medový strom, se hojně vysazuje v blízkosti meditačních pagod a jeho krémově bílé voňavé květy prvně vykvétají až po 20 letech?
  • na výzkumu účinků šafránových květů se pro Sothys tři roky podílela Univerzita ve francouzském Limoges ?

! MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA pro Vaši krásu: 1. Při objednání kompletní kúry (3x OŠETŘENÍ MLÁDÍ) získáte k 1. proceduře miniaturu vhodného krému mládí grátis a k 3.ošetření OČNÍ KÚRU (speciální mikromasáž s porcelánovými lžičkami) v hodnotě 590,-Kč zcela gratis. Cena 1 kúry = 1.990,-Kč /cca. 90min.

2. K nákupu KRÉMU MLÁDÍ získáte 2 různé miniatury vhodného Séra mládí gratis nebo slevu 50% na nákup Séra mládí v prodejním balení.