pedikúra

Pedikúra - lázně pro Vaše nohy

Úvodem Vás čeká blahodárná lázeň unavených chodidel (klasická či perličková) s bylinkovou solí či olejem a květinovými lístky. Pokračujeme jemným peelingem chodidel.

Následuje zábal se speciálním roztokem ke změkčení ztvrdlé pokožky. Mezitím pedikérka upraví Vaše nehty a nehtové kůžičky. Po šetrném odstranění zrohovatělé pokožky jednorázovou špachtlí Vaše chodidla ještě dokonale vyhladí.

Nedílnou součástí celé procedury je relaxační masáž nohou až ke kolenům, speciální maska a zábal s termobačkůrkami.

Závěrem Vaše nožky přepudrujeme jemně třpytivým pudrem. Nabízíme také klasické lakování nebo gellak (speciální lak vytvrzený UV lampu, vydrží cca. 3 týdny). Pro Vaše pohodlí a maximální hygienu používáme výhradně jednorázové pantoflíčky (žabky), jednorázové vložky do pedi vaničky, jednorázové pemzy i pilníky. Odstranění zrohovatělé pokožky speciálním roztokem je zcela bezpečné a hygienické, bez nebezpečí poranění. Během ošetření Vám zdarma zapůjčíme župan a nabídneme vodu s čerstvou mátou a citronem, kávu nebo čaj. 

Respektujeme Váš čas, proto si v našem salonu můžete dopřát i pedikúru na lůžku,   kdy o Vás současně pečuje kosmetička a pedikérka !


CENÍK:

  • kompletní pedikúra = 690,-Kč
  • lakování k pedikúře (podlak, 2 vrstvy barevného laku, nadlak) = 250,-Kč
  • gellak (speciální lak vytvrzený v UV lampě) k pedikúře = 390,-Kč
  • gellak samostatně = 495,-Kč

SPECIÁLNÍ NABÍDKA: 1. ošetření (pedikúra) za zvýhodněnou cenu jen 590,-Kč
Doporučte naše služby kamarádce. Přijde-li na pedikúru, Vy získáte lakování nebo gellak k Vaší pedikúře gratis! Přijde-li na kosmetiku, Vy získáte k Vašemu ošetření parafínový zábal rukou s masáží gratis ! Dárek obdržíte vždy k 1. ošetření Vaší přítelkyně (maminky, sestry, kolegyně ...)