Depilace

Precizní, jemná a šetrná epilace nyní v našem salonu !

Milé dámy, Připravte se na léto dokonale hladkou a jemnou pokožkou!

S radostí Vám představuji speciální nabídku našeho salonu:                                    MODERNÍ, EFEKTIVNÍ A VELMI ŠETRNOU EPILACI speciálními krémovými vosky

Australské vosky LYCON jsou vyrobeny z přírodních pryskyřic, včelího vosku a aromatických olejů. Obsahují příměsi levandule, aloe vera, azulenu, růže, heřmánku a dalších přírodních látek, které jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Na rozdíl od klasických vosků nebo cukrové pasty lze odstranit chloupky již od délky 1 mm a epilace je díky krémové struktuře mnohem méně nepříjemná. 
Vosky LYCON jsou velice pružné a lehce snímatelné. Dokáží si poradit i s méně poddajnými a tvrdými chloupky. Vosk se nanáší na olejem ošetřenou pokožku! Díky tomu se vosk nepřilepí na kůži, ale zachytí pouze chloupky a pokožka zůstane bez zbytečného podráždění. Tato metoda je tedy ideální i pro velmi citlivé partie (např. obočí, horní ret, podpaží). Na menší plochy se příjemně teplý vosk nanáší jednorázovou špachtličkou a poté se jen sloupne (k odstranění chloupků již není potřeba následné strhávání pomocí papírových pásků). Obočí je možné tímto způsobm precizně vytvarovat.
Pokožka je chráněna a vyživována během celého procesu odstraňování chloupků. LYCON vždy zajišťuje výsledek sametově hladké pokožky bez chloupků, nezanechává lepivé stopy a omezuje následné zarůstání chloupků. 
Chloupky následně dorůstají podstatně pomaleji a jsou postupně jemnější. Epilace Lycon je ideální provádět cca. 7-10 dní od posledního oholení požadovaných partií, chloupky by měly být dlouhé 2 - 5 mm, na nohou je možné epilovat i chloupky delší.              Upozornění - neprovádíme depilaci intimních partií.

CENÍK: Využijte zvýhodněné ceny v rámci dalšího ošetření (kosmetika, manikúra, pedikúra) nebo při ošetření 2 partií současně.

Ceník epilací krémovými vosky Lycon

                                 samostatně / v rámci další péče

Precizní modelace obočí    250,- / 195,- Kč

Horní ret n. brada              210,- / 170,- Kč

Podpaží                               350,- / 270,- Kč

Tváře (líce)                         250,- / 195,- Kč

Obličej komplet                 550,- / 450,- Kč                                                        (obočí+h.ret+brada+tváře)

Obočí + horní ret                380,- / 295,- Kč

Obočí (epilace + barvení)   360,- / 290,- Kč

Předloktí                             350,- Kč

Paže celé                              450,- Kč

Lýtka                                  450,- Kč

Nohy nad kolena                510,- Kč

Nohy celé                           690,- Kč

Stehna                                550,- Kč