Kniha

Milí přátelé, upozorňujeme na zajímavou knihu, která by neměla chybět ve výbavě žádné ženy. AROMATERAPIE V KOSMETICKÉ PRAXI autorek Pavlíny Klasnové a Renaty Klečkové představuje komplexní pojetí profesionální péče o pleť i tělo s využitím aromaterapeutických postupů a přírodní kosmetiky. Koncentrovaná síla přírody otevírá svět neomezených možností sestavit individuální programy.
To, spolu s přirozeným a účinným působením, společně s navozením relaxace, je jistě důvodem, proč je taková péče v salonech neustále žádanější. Kniha vychází přímo z praxe a prakticky je možné se jí také řídit. Je velice jasně a přehledně sestavena a doplněna krásnou grafikou.
Komu je kniha určena? Profesionálům i laikům, kosmetičkám, manikérkám, pedikérkám, pracovníkům wellness center, stejně jako každému zájemci o aromaterapii a přirozenou péči o své tělo i duši.

Výběr z kapitol:
- podrobné popisy jednotlivých projevů pleti a praktické rady k jejich ošetření krok za krokem
- využití rostlinných a éterických olejů, másel a vitamínů
- sestavení péče "na míru" podle aktuálního stavu pleti
- specifika péče (např. v těhotenství nebo klimakteriu)
- relaxační masáže v kosmetice, manikúře a pedikúře
- wellness, péče pro muže
Vše včetně praktických rad a návodů

Těší nás, že milou kmotrou knihy se stala Simona Stašová, přední česká a oblíbená herečka s kladným osobním vztahem k přírodní kosmetice, která ji také na slavnostním představení v Praze osobně pokřtila.

130 plnobarevných stran, cena 249,-Kč
Objednávejte na: aroma-klasnova@seznam.cz