Sothys

Mimořádná péče pro     Oční okolí
Mimořádná péče pro Oční okolí

Oční kontury jsou nejtenčím a nejkřehčím místem na Vašem obličeji. Jsou vystavovány nepříznivým vlivům vnějšího okolí a více než 10 000 mrknutí denně. Bez ohledu na to, kolik je vám let, odráží Váš celkový stav, únavu, stres apod. Rychle se zde projevují viditelné známky stárnutí: tmavé kruhy pod očima, otoky a hluboké vrásky. Oční péče Sothys nabízí řešení pro viditelně mladistvější vzhled Vašich očí. Složení přípravků je bez parfemace, parabenů a přidaných barviv. Jedná se o oftalmologicky testovaný program pro citlivé oči a uživatele kontaktních čoček. Srdcem tohoto programu je speciální oční komplex z exkluzivních výtažků lnu a
extraktu horských květin pocházejících z rostlinných kmenových buněk, vyvinutý, aby chránil oční okolí, omezil tvorbu vrásek, tmavých kruhů a otoků. Ošetření zahrnuje speciální masáž chlazenými porcelánovými lžičkami, které mají okamžitý odlehčující a chladivý efekt, dále mikromasáž očního okolí a vypínací oční masku + aplikaci kompresních polštářků. Cena samostatného ošetření (včetně odlíčení a gomáže) činí 590,-Kč. Doporučuji zařadit intenzivní oční péči k libovolnému kosmetickému ošetření za zvýhodněnou cenu 490,-Kč.

Hydratace a omlazení
Hydratace a omlazení

Intenzivní hydratační a vyhlazující kúra s trojnásobnou kyselinou hyaluronovou. Ošetření na míru, které působí na základní mechanismus hydratace: uchovává vodu ve vrchních vrstvách epidermis, posiluje bariérovou funkci kůže. Optimální hydratace je klíčem k zachování Vaší krásy. Srdcem tohoto programu je exkluzivní patentovaná aktivní látka: extrakt hřibu Boletus. Tato mimořádná aktivní látka pochází z biotopu francouzské oblasti Limousin. Úvodem do péče je jemná energizující masáž krční páteře biostimulačním olejem z rozmarýnu, myrty, levandule, citronu a borovice pro Vaši maximální relaxaci. Následuje odlíčení, povrchové čištění, hloubková gomáž, hydratační maska s nektarem, speciální Digito-Estethique masáž obličeje, krku a dekoltu, zpevňující maska, masáž rukou a jemná relaxační akupresura obličeje a hlavy. Relaxace, kterou musíte zažít.                  Cena = 1.890,- Kč

Individuální péče jen pro Vás
Individuální péče jen pro Vás

Ošetření je individuálně přizpůsobené specifickým požadavkům Vaší pleti. Jemné odlíčení následované bylinkovým zábalem a peelingem nebo gomáží, maska, masáž dekoltu, krku a obličeje, vhodné sérum, oční a pleťový krém. Úvodem do péče je navíc jemná energizující masáž krční páteře biostimulačním olejem z rozmarýnu, myrty, levandule, citronu a borovice pro Vaši maximální relaxaci. Nabízíme dle potřeb pleti ošetření proti akné, hydratační, protivráskové, zpevňující nebo rozjasňující.  Cena = 1.390,-

KÚRA MLÁDÍ - ošetření pro ženy, které si chtějí nechat svůj skutečný věk pro sebe    Napadlo Vás někdy, že náš obličej je vlastně jediná část těla, která je celý rok odhalená a musí neustále čelit nepříznivým vlivům prostředí? Bylo prokázáno, že stárnutí kůže mají z 80% "na svědomí" právě vnější vlivy a jen z 20% naše genetická výbava !

S potěšením Vám představuji unikátní KÚRU MLÁDÍ, ošetření pro ženy, které si chtějí nechat svůj skutečný věk pro sebe. Jedná se o velmi intenzivní salonní péči cíleně zaměřenou na zmírnění a též prevenci projevů stárnutí. Síla komplexu tří hlavních aktivních složek ochrání Vaši pleť před oxidačním stresem a předčasným stárnutím. Které to jsou? Především květy šafránu, které pro své zkrášlující a omlazující rituály používala již královna Kleopatra a které společně s květy japonského jerlínu představují skutečnou past na volné radikály, zvyšují regeneraci a imunitu pokožky. Výtažky z jerlínu současně posilují stěnu jemných kapilár a mají zvláčňující účinky. Peptidy aktivují gen, který je zapojený do obnovy kůže, zlepšují strukturu dermis a zpomalují stárnutí kůže.                        Tento tri-komplex společně se speciální masážní technikou (tzv. modeláží mládí) a vrstvení specifických masek a sér přináší ve výsledku viditelně hladší, zpevněnou a na první pohled vyhlazenou a projasněnou pokožku obličeje, krku i dekoltu. Výrazné výsledky jsou viditelné již po 1. ošetření ! Pro dosažení maximálního efektu doporučuji intenzivní sérii 3 ošetření (vždy max. po 2 týdnech), kdy na základě prokazatelných dermo-testů (Visio-scan pleti) můžeme ve výsledku garantovat biologické omlazení kůže až o 6 let.

V návaznosti na toto ošetření Vám představuji 5 jedinečných Krémů mládí, které na něj svým složením přímo navazují. Každý je jedinečný a reaguje na konkrétní potřeby pleti v různém věku (obnova vitality, vrásky, zpevnění, ztráta hutnosti ...).

Věděli jste, že:                            * květy šafránu používané v naší nové péči pocházejí ze Středomoří a sbírají se za ranní rosy, kdy krátce rozkvétají?

  • na 1 kg pestíků šafránu (onoho vzácného koření) je potřeba 300kg šafránových květů?
  • jerlín japonský, nebo-li medový strom, se hojně vysazuje v blízkosti meditačních pagod a jeho krémově bílé voňavé květy prvně vykvétají až po 20 letech?
  • na výzkumu účinků šafránových květů se pro Sothys tři roky podílela Univerzita ve francouzském Limoges ?

! MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA pro Vaši krásu: 1. Při objednání kompletní kúry (3x OŠETŘENÍ MLÁDÍ) získáte k 1. proceduře miniaturu vhodného krému mládí grátis a k 3.ošetření OČNÍ KÚRU (speciální mikromasáž s porcelánovými lžičkami + oční maska) v hodnotě 590,-Kč zcela gratis. Cena 1 kúry = 1.990,-Kč /cca. 100min.


Ošetření  pro Citlivou pleť
Ošetření pro Citlivou pleť

se Spa termální vodou (přírodní minerální voda pramene Marie-Henriette z chráněné oblasti belgických Arden). Péče viditelně redukuje červenání, omezuje zánětlivé reakce, napomáhá regeneraci pokožky. Pleť je opět uvedena do rovnováhy. Ošetření zahrnuje úvodní energizující masáž krční páteře biostimulačním olejem z rozmarýnu, myrty, levandule, citronu a borovice pro Vaši maximální relaxaci, čistící a zklidňující masku, sérum, masáž obličeje, krku a dekoltu + masáž obličeje a krku chladivými porcelánovými lžičkami, závěrečný oční a pleťový krém.  Cena = 1.390,-Kč