Masáže

REGENERAČNÍ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ 

Bolavá záda, ztuhlé svaly, únava, stres, přepracování ?
REGENERAČNÍ TERAPEUTICKÁ MASÁŽ se zkušenou terapeutkou každou středu nebo čtvrtek v našem salonu !
- jedná se o speciální techniku vmasírování účinných látek (čistě rostlinného původu) a vitamínů do hlubších vrstev pokožky a svalstva. Zkušená terapeutka vždy před masáží provede konzultaci a následně dle Vašich případných obtíží pracuje s různým tlakem rukou a kombinuje různé techniky, např. provede též reflexní terapii, akupresuru, masáž hlavy, hrudníku, aplikuje nahřáté lávové kameny, zábal atd. Oproti klasické masáži je však tato procedura méně razantní, neodcházíte rozbolavělí, ale naopak příjemně uvolnění.
Masáž pozitivně působí na uvolnění svalového systému i mysli. Je vhodná nejen při bolestech pohybového aparátu, ale též při větším stresovém vypětí či přepracování. Při ošetření se klade důraz také na správné dýchání a protažení.
K masáži se používají výhradně ručně míchané masážní směsi, připravované vždy čerstvé a s ohledem na aktuální stav a pocity klienta.
SPECIÁLNÍ NABÍDKA NA 1. masáž: Jakoukoli masáž si můžete vyzkoušet s výraznou min. 20% slevou.
Ceník: záda + šíje vyzkoušejte jen za 390,-Kč (stálá cena =490,-)
Záda, šíje, nohy, paže (různé techniky dle potřeby) vyzkoušejte jen za 590,- Kč DOPORUČUJI při bolestech a blokádách stálá cena = 790,-)
Celotělová terapie (různé techniky) vyzkoušejte jen za 1.590,- Kč (opravdu blahodárná terapie pro maximální uvolnění). Stálá cena = 1.890,- Kč
OBJEDNÁVKY na tel. č. 723 491464
Masáž můžete zakoupit též jako dárek, nebo nás doporučit kamarádce, kolegyni....          V takovém případě od nás jako poděkování obdržíte k Vaší masáži mátový zábal s masáží pro lehké nohy GRÁTIS